Projektování EVVO do ŠVP PV

V rámci podpory udržitelného rozvoje klíčové aktivity „Projektování EVVO do ŠVP PV“ grantového projektu „Mozaika inspirací v MŠ“ se uskutečnil 18. 11. 2014 v MŠ Sedmikráska, Březinova 114, Jihlava seminář pod názvem „Zima v přírodě“.

Tento teoreticko – praktický seminář, který vedla lektorka Bc. Lenka Kučerová, byl zaměřen na environmentální vzdělávání a nabídl konkrétní činnosti realizovatelné s dětmi v mateřské škole. Cílem tohoto semináře bylo rozšířit znalosti a dovednosti pedagogů mateřských škol o tom, jak projektovat EVVO do svých vzdělávacích plánů a získat inspirace i nápady pro environmentální činnosti, kterými mohou v dětech rozvíjet lásku k přírodě, učit je poznávat, respektovat její zákony a společně s dětmi usilovat o ochranu druhů a společenstev žijících na Zemi.

Během semináře byla využívána metodická příručka „Krabička ekoher aneb jak projektovat EVVO do ŠVP PV“, kterou obdrželi účastníci semináře zdarma.

Semináře se zúčastnilo 14 pedagogů z celého kraje Vysočina a byl všemi účastníky velice kladně hodnocen.

IMG_6722  IMG_6736

6 Responses to Projektování EVVO do ŠVP PV

1. BHW napsal:

Hello, I think your website might be having browser compatibility issues.
    When I look at your blog in Chrome, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
    I just wanted to give you a quick heads up! Other then that,
    superb blog!

2. Tyrone napsal:

Right here is the perfect site for anybody who wants to understand this topic.
    You understand so much its almost hard to argue with you (not that
    I really would want to?HaHa). You certainly put a brand new
    spin on a topic that’s been discussed for many years.
    Excellent stuff, just wonderful!

3. manicure napsal:

Why viewers still use to read news papers when in this technological world everything is existing on net?

4. manicure napsal:

Hello colleagues, nice piece of writing and fastidious arguments commented at this place,
    I am really enjoying by these.