ZDRAVÉ ODPOLEDNE

Pod tímto názvem se uskutečnila 16. 3. 2017 ve školce MŠ Mozaiky Studánce v Antonínově Dole zajímavá akce. Společné setkání rodičů, dětí a učitelek se proměnilo ve workshop – dílnu dobrých zdravých nápadů.

Nabídka byla široká: vlastní příprava ovocně-zeleninových koktejlů, pečení vločkových sušenek, ochutnávka domácího mrkvového a celozrnného chleba, chutných pomazánek, které si děti samy připravily a nazdobily bylinkami. Velkou pochvalu dostala pomazánka z červené řepy. Veselou zábavu si užili děti a hlavně tatínkové při aranžování veselých talířů a špízů s motivy ovoce a zeleniny. Zdravé odpoledne bylo první a určitě ne poslední akcí pedagogického týmu učitelek pracoviště A. Důl v prosazování zdravého životního stylu a zapojení se do programu SKUTEČNĚ ZDRAVÁ ŠKOLA.
Tímto děkujeme za účast rodičů a jejich podporu!