Požár budovy MŠ U Dlouhé stěny dne 8.9.2017

Vážení rodiče,

vzhledem k požáru budovy školky v časných ranních hodinách poskytuji následující informace:

Aktuálně jsou v budově hasiči a do školky není možný žádný  přístup.

Pro dnešní  den je dětem zajištěn náhradní provoz včetně stravování v ZŠ a MŠ Nad Plovárnou – vchod boční stranou. Děti jsou zde se svými učitelkami z MŠ U Dlouhé stěny.

Během dnešního dne (8.9.) na základě vyjádření hasičů po ukončení hasebních prací bude vedení MŠ ve spolupráci s zřizovatelem zajišťovat další postup včetně zajištění náhradních prostor pro děti v období opravy školky.

O situaci budeme rodiče informovat prostřednictvím internetových stránek www. msmozaikaji.cz. , popřípadě tel. 603 511762 (ved. učitelka Hana Pokorná). Předpokládáme, že více budeme vědět během dnešního dne odpoledne.

Děkujeme všem rodičům za pochopení této náročné situace a také všem, kteří si mohli dnes děti nechat doma.

Mgr. Jarmila Bučková

ředitelka školy