Náhradní prostory a informace rodičům – požár MŠ U Dlouhé stěny (8.9. 13.40 hod)

Vážení rodiče,

Po dohodě se zřizovatelem, vedení města a řediteli základních škol budou pro vaše děti zajištěny tyto náhradní prostory včetně stravování:

ZŠ Kollárova – třída Fialky, paní učitelky Lenka Seitlová a Hana Panovcová.  Provoz 6.00 – 16.00.

V pondělí se prosím dostavte s dětmi hlavním vchodem do základní školy, kde vám budou poskytnuty další informace. Školka bude v prostoru, kde donedávna bylo jedno pracoviště Mozaiky.

ZŠ  T.G. Masaryka  – samostatná budova školní družiny – třídy Pampelišky, Pomněnky a Kopretiny,
ostatní učitelky. Provoz 6.00 -16. 00 hodin. Informace o organizaci provozu budou na vývěsce na vchodových dveřích školní družiny.

Oba náhradní prostory budou od pondělí 11. září 2017 od 6.00 hodin.

Třídy Pomněnky a Kopretiny se budou moci vrátit do svých prostor nejdříve, zde nebyla budova téměř požárem zasažena. Budeme čekat na zprávu od statika a umožnění zprovoznění této části elektřinou. Ostatní třídy se vrátí po opravě. Stavební firma je již zajištěna,  dnes už se  vyklízí a bude zajištěno vysoušení a ostraha objektu.

Rodiče dětí si mohou dnes od 14.00 do 16.00 hodin a v pondělí 11.9. od 7.00 do 8.00 hodin vyzvednout  U Dlouhé stěny svoje věci (bačkůrky, oblečení…). Budou je mít připraveny v sáčcích se jménem.  Vydávat je bude vedoucí učitelka Hana Pokorná nebo učitelka Jana Bendová.

Prosíme rodiče dětí, aby nahlásili docházku svých dětí (omlouvání) do náhradních prostor zejména na pondělí 11. 9. vedoucí učitelce Haně Pokorné buď SMS na číslo 603 511 762 nebo na mailovou adresu: msudlouhesteny@msmozaikaji.cz. Je to nutné z hlediska stravování.

Ostatní informace budeme nadále zveřejňovat na webu školy.
Děkujeme všem za operativní řešení a shovívavost.

Důležité telefony: Hana Pokorná                          603 511 762 – ved. uč.
                           Mgr. Jarmila Bučková                731 179 062 ředitelka školy