PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2019

Ředitelka MŠ Mozaika po projednání se zřizovatelem omezuje provoz mateřské školy
v měsících červenci a srpnu 2019 takto:

1.7. – 31.7.   MŠ Erbenova 37
                                              MŠ U Dl. stěny 50

1. 8. – 23.8.  MŠ Mahenova 3
                                               MŠ Fibichova 20

26. 8. – 30. 8.  všechny MŠ v provozu

Pracoviště Seifertova 4a Jeslenka bude v červenci uzavřeno. V srpnu budou děti v provozu MŠ Fibichova, (plánované výkopové práce v areálu).

Umístění dítěte do MŠ v době hlavních prázdnin se vyřizuje na pracovišti MŠ Mozaika, které dítě navštěvuje –  do 7. června 2019.
Zde obdržíte přihlášku, podklady k zaplacení stravného, školného a všechny ostatní informace.

Na dny 26. 8. – 30. 8. je třeba děti také přihlásit.

Dítě bude zapsáno na prázdninový provoz až po odevzdání přihlášky na prázdninový provoz MŠ Mozaika a zaplacení školného a stravného.

Školné i stravné musí být zaplaceno do 7. června 2019.
Stravné (záloha):
kategorie 3-6 let:        do 10 – ti dnů v jednotlivém měsíci    340,- Kč
                                           nad 10 dnů                                          750,- Kč

kategorie 7-10 let:      do 10 – ti dnů v jednotlivém měsíci    370,- Kč
                                          nad 10 dnů v                                       820,- Kč

Úplata za předškolní vzdělávání (školné):
Pro přihlášené děti je úplata během omezeného provozu 550,- Kč za každý kalendářní měsíc (tzn. bez ohledu na to, kolik dní v měsíci dítě do MŠ chodí).
Pro nepřihlášené děti na prázdninový provoz 2019 se úplata snižuje na nulu.

Odhlášení ze stravování: nejpozději 1 den předem v MŠ, kde je prázdninový provoz.
První den je možné si stravu vyzvednout. V případě neodhlášení ze stravování se stravné nevrací.

Vyúčtování stravného: stravné bude vyúčtováno do konce měsíce září 2019.

Úplata za předškolní vzdělávání přihlášených dětí na  prázdninový provoz  se podle vnitřní směrnice MŠ Mozaika Jihlava, Březinova 114  NEVRACÍ !

V Jihlavě, dne 16. dubna 2019