Kontakty

Název: Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace
Adresa: Březinova 114, 58601, Jihlava
IČ: 70993165

Vedení
     
Jméno Telefon E-mail
ředitelka Mgr. Jarmila Bučková 567 313 536 buckova@msmozaikaji.cz
zást. řed. Mgr. Lenka Mončeková 567 211 523 mssedmikraska@msmozaikaji.cz
zást. řed. Bc. Ivana Doležalová 567 221 058 msriegrova@msmozaikaji.cz
zást. řed. Bc. Miroslava Novotná 567 210 586 msresslova@msmozaikaji.cz
zást. řed. Bc. Jana Pokorná 567 301 421 mserbenova@msmozaikaji.cz
       
Ekonomické centrum
   
Jméno Telefon E-mail
ekonomka, zást.řed. Jarmila Balíková 567 313 537 balikova@msmozaikaji.cz
personalistka Eva Mikešová 731 495 471 mikesova@msmozaikaji.cz
hospodářka Ing. Eva Hasoňová   hasonova@msmozaikaji.cz
metodik stravování Ilona Neubauerová   neubauerova@msmozaikaji.cz
       
Mateřské školy
     
Vedoucí učitelka Telefon E-mail
Ant. Důl 243 Bc. Eva Svobodová 567 211 876 msadul@msmozaikaji.cz
Březinova 30 Bc. Dana Rychlíková 730 815 415 msbrezinova30@msmozaikaji.cz
Březinova 113 Bc. Dagmar Chlupová 567 313 485 msbrezinova113@msmozaikaji.cz
567 313 486
Březinova 114 Mgr. Lenka Mončeková 567 211 523 mssedmikraska@msmozaikaji.cz
Dvořákova 11 Bc. Monika Nikodýmová 567 302 468 msdvorakova@msmozaikaji.cz
Erbenova 37 Bc. Jana Pokorná 567 301 421 mserbenova@msmozaikaji.cz
Fibichova 20 Věra Kalinová 567 303 877 msfibichova@msmozaikaji.cz
Hálkova 33 Bc. Libuše Krausová 567 300 079 mshalkova@msmozaikaji.cz
Jarní 22a
Olga Povolná 567 301 949 msjarni@msmozaikaji.cz
Jeslenka
Olga Bőmová 565 599 020 msjeslenka@msmozaikaji.cz
Mahenova 3 Bc. Helena Jarošová 567 303 636 msmahenova@msmozaikaji.cz
Resslova 44 Bc. Miroslava Novotná 567 210 586 msresslova@msmozaikaji.cz
Riegrova 21 Bc. Ivana Doležalová 567 221 058 msriegrova@msmozaikaji.cz
R. Havelky 25 Bc. Lenka Dvořáková 567 210 272 msromanahavelky@msmozaikaji.cz
Seifertova 6 Bc. Lenka Daňková 567 303 495 msseifertova@msmozaikaji.cz
Tylova 6 Bc. Ivana Procházková 567 303 370 mstylova@msmozaikaji.cz
U Dl. stěny 50 Hana Pokorná 567 217 710 msudlouhesteny@msmozaikaji.cz
       
Školní jídelny
     
Vedoucí školní jídelny Telefon E-mail
Březinova 30 Dana Munduchová 567 333 435 sjbrezinova30@msmozaikaji.cz
Březinova 113 Hana Šmídová 567 313 370 sjbrezinova113@msmozaikaji.cz
Erbenova 37 Pavla Morkusová 567 308 455 sjerbenova@msmozaikaji.cz
Jarní 22a Pavla Morkusová 567 307 498 sjjarni@msmozaikaji.cz
Mahenova 3 Dana Munduchová 567 302 710 sjmahenova@msmozaikaji.cz
Resslova 44 Ludmila Šumpichová 567 220 096 sjresslova@msmozaikaji.cz
Riegrova 21 Lenka Heřmánková 567 213 556 sjriegrova@msmozaikaji.cz
R. Havelky 25 Lenka Heřmánková 567 303 976 sjromanahavelky@msmozaikaji.cz
Seifertova 6 Hana Široká 567 303 478 sjseifertova@msmozaikaji.cz
Seifertova 4a Hana Široká 565 599 021 sjjeslenka@msmozaikaji.cz
U Dl. stěny 50 Ludmila Šumpichová 567 302 692 sjudlouhesteny@msmozaikaji.cz