Od 9. 11. si můžete stahovat fotografie vašich dětí na www stránkách podle návodu, který je v šatnách na nástěnce. Přihlašovací jméno a heslo si vyzvedněte u své paní učitelky.

Hravé odpoledne ve školce U Dlouhé stěny

V úterý 4. dubna odpoledne rodiče a prarodiče dětí, navštěvujících MŠ U Dlouhé stěny v Jihlavě, odložili své každodenní starosti a zavítali do školky za svými dětmi na Hravé odpoledne.

V prostorách tříd je čekalo překvapení v podobě tvořivých dílen a na zahradě školy děti v doprovodu dospělých absolvovaly přírodovědnou stezku.

Součástí jarního setkání byla i ochutnávka zdravých pomazánek ze sezónních surovin, kterou děti samy připravily s milou pomocí p. kuchařek v rámci projektu Skutečně zdravá školka, ke kterému se MŠ připojila 1. dubna 2017.

Dílny, odrážející lidové tradice k oslavám jara, a přírodovědná tématika venkovní aktivity jdou ruku v ruce se zaměřením mateřské školy. Otevřená spolupráce s rodinou a podpora zdravého životního stylu jsou nedílnou součástí jejího výchovně vzdělávacího programu.

Hravé odpoledne navštívilo téměř padesát rodin. Věříme, že společně prožily radostné okamžiky v přátelském prostředí mateřské školy, které je podstatným a důležitým elementem jejich každodenního života.

Za kolektiv MŠ U Dlouhé stěny 50, Bc. Lenka Mončeková