Zápis do MŠ Mozaika Jihlava na školní rok 2020 -2021

Zápisy dětí budou probíhat na odloučených pracovištích MŠ Mozaika Jihlava ve dnech:

Pondělí 11.5.2020 – od 15,00 do 18,00 hod
Úterý 12.5.2020 – od 15,00 do 17,00 hod.

Mateřskou školu Mozaika Jihlava tvoří 17 samostatných odloučených pracovišť, umístěných v různých lokalitách města Jihlavy. Jednotlivá pracoviště si podle svých místních podmínek zachovávají svoji specifickou profilaci a autonomii (např. nabídka logopedické třídy, dietní stravování atd) Jsou to jednotlivé „kamínky Mozaiky“, které spolu profesně spolupracují. Informace o jednotlivých pracovištích lze získat na webových stránkách MŠ Mozaika Jihlava.

Všechna pracoviště podporují celkový rozvoj osobnosti dětí, jejich zdravý růst a připravují je na zdárný vstup do ZŠ. Využívají moderní výukové metody a pomůcky. 

Pracoviště Seifertova 4a (Jeslenka) je určena pro vzdělávání dětí od dvou do tří let a je zde jedno oddělení péče o děti ve věku od jednoho do dvou let.

Aktuální dokumenty k zápisu budou ke stažení na těchto stránkách měsíc před zápisem.