Vážení rodiče,

V současné době v MŠ Mozaika dochází k situaci, kdy je z důvodu výskytu onemocnění COVID – 19 na jednotlivých pracovištích nařízena z KHS Jihlava karanténa pro děti i zaměstnance jednotlivých tříd nebo celého pracoviště.

Pokud se Vaše děti dostanou do karantény v souvislosti s výskytem onemocnění COVID – 19 na daném pracovišti, kontaktujte prosím lékaře Vašeho dítěte ve věci ošetřovného a sdělení potřebných informací týkající se průběhu karantény dítěte.

Karanténa znamená omezení pohybu lidí a dětí, kteří byli potenciálně vystaveni COVID-19, ale kteří jsou v současné době zdraví a nevykazují příznaky onemocnění. Karanténa je povinná a většinou probíhá doma.

V případě nařízené karantény pro děti v MŠ jsou rodiče neprodleně telefonicky informováni o délce karantény od učitelek daného pracoviště. Informace, související s karanténou, jsou přístupné také na webu pracoviště.

Děkuji těm, kteří ji dodržují a uvědomují si závažnost situace.

V Jihlavě, 10.11.2020                                                                    Mgr. L. Mončeková, ředitelka školy.