Domů

Nástupem do mateřské školy opouští dítě „bezpečí“ rodiny a stává se součástí nového společenství dětí a dospělých.  Filosofií naší školy je vytvořit mateřskou školu s úzkými vazbami na rodiče. Chceme umožnit dětem prožít aktivní a šťastné dětství tím, že jim vytvoříme pohodové a přátelské prostředí , kde se budou cítit dobře, kde bude kamarádská nálada, pochopení a láska.

Je nutné se zaměřit  na zdravý vývoj dítěte, který je spojen s přiměřenou pohybovou aktivitou a vychovat samostatné a sebevědomé děti, schopné komunikovat a spolupracovat.

Nabídka

– Systematická příprava dětí pro vstup do ZŠ – předškolní třídy, rozvoj gramotností

– Rozvoj emoční gramotnosti, prosociálního vzdělávání a efektivní komunikace

– Logopedická prevence nápravy řeči – preventistka pracuje v každé třídě