Jídelníček 20. 9. – 24. 9.

Změny telefonních čísel do MŠ naleznete v záložce „Kontakty“.

Vážení rodiče, 14. 9. 2021 od 16:30hod proběhne informační schůzka pro rodiče. Dostavte se, prosíme, v tento čas                  do své třídy. Těšíme se na Vás.

Vážení rodiče, do 30. 9. 2021 můžete přihlásit děti na lyžařský kurz „Zajda“.            Kurz je určen pro děti starší 4 let. Přihlásit se lze elektronicky či podáním papírové přihlášky v MŠ. Pokud byste se přihlašovali elektronicky – sdělte tuto informaci paním učitelkám ve své třídě. Podrobnější informace o kurzu naleznete na letáčku přiloženém níže.

Lyžařský kurz

Vážení rodiče, zvonky do všech tříd jsou nově nainstalovány u obou vchodových dveří.

Od čtvrtka 25. 2. 2021 prosíme rodiče o vstup do MŠ pouze s RESPIRÁTOREM (z důvodu nařízení vlády). Děkujeme za pochopení.

Prosíme rodiče, aby dali dětem 1 – 2 roušky do šatny.

Každý den příchod nejdéle do 8h!!! Poté se školka zamyká. Výjimka předem domluvený pozdní příchod (např. doktor).

AKCE

Žlutá třída