Od 4. 1. 2021 je mateřská škola opět v běžném provozu.

Stále však platí dodržování všech opatření týkajících se výskytu Covid – 19. Těšíme se na Vás :)!

Opatření týkající se výskytu Covid – 19:

• rodiče dětí a další osoby se pohybují v prostorách školky s rouškou a pouze po dobu nezbytně nutnou
  • každé dítě bude mít ve své skříňce jednu dětskou roušku
  • rodiče předávají dítě do MŠ ZDRAVÉ, pokud se u dítěte vyskytnou příznaky infekční nemoci v průběhu přítomnosti, dojde k izolaci dítěte a zákonní zástupci budou vyzváni k bezodkladnému vyzvednutí dítěte
  • rodiče jsou povinni informovat MŠ o výskytu onemocnění Covid – 19 v rodině nebo v blízkém okolí
  • v případě uzavření školy z důvodu výskytu Covid – 19 mají děti s povinným předškolním vzděláváním povinnost vzdělávat se distančně. To platí i pro děti, které se nemohou účastnit vzdělávání z důvodů karantény, nemoci apod.

——————————————————————————————————————————————————————DOMÁCÍ VZDĚLÁVÁNÍ: V ZÁLOŽCE „VZDĚLÁVÁNÍ“ JE PŘIPRAVENO NĚKOLIK INSPIRATIVNÍCH NÁMĚTŮ PRO VZDĚLÁVÁNÍ DĚTÍ V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ. VĚŘÍME, ŽE SE BUDOU HODIT JAK RODIČŮM, TAK I DĚTEM KE SPOLEČNÉMU TVOŘENÍ. POKUD MÁTE MOŽNOST, NASKENUJTE A POŠLETE NÁM VÝSLEDKY PRÁCE DĚTÍ NEBO I FOTKY Z TVOŘENÍ DĚTÍ: BERUSKY.MOTYLCI@SEZNAM.CZ.