Šablony I OP JAK - MŠ Mozaika Jihlava

SZŠ

Vaření s kuchařem UNILEVER Zbyňkem Adamem

Datum: 24. 11. 2022

Akce se uskutečnila 10.11.2022 v MŠ Mozaika Jihlava ve ŠJ na odloučeném pracovišti Seifertova 6.

DIGITALIZUJEME ŠKOLU

Datum: 13. 9. 2022

REALIZACE INVESTICE NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY - KOMPONENTA 3.1

Šablony III.

Šablony III

Datum: 29. 3. 2022

Mateřská škola Mozaika Jihlava je zapojena do projektu EU – Šablony III.

Polytechnické vzdělávání dětí

Projektová spolupráce se ZŠ TGM Jihlava

Datum: 8. 3. 2022

V rámci nabídnuté projektové spolupráce mezi našimi organizacemi se dne 3. 3. 2022 zúčastnily děti MŠ Dvořákova pracovních dílen v ZŠ TGM. Tato akce byla velmi krásně připravena a zorganizována.

Již 5 let zlepšujeme společné vzdělávání v naší škole s odborníky z NPI

Datum: 7. 10. 2021

Naše škola je už pátým rokem zapojena do projektu Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi (APIV B), stejně jako dalších 355 škol po celé republice.

ZOO Jihlava

Spolupráce v oblasti vzdělávání v přeshraničním regionu AT – CZ, BIG AT – CZ 5

Datum: 12. 1. 2020

MŠ MOZAIKA Jihlava, pracoviště U Dlouhé stěny, Jarní a Erbenova, se v letech 2016 -2019 zúčastnila přeshraničního projektu BIG.

„Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“

Datum: 17. 10. 2019

Některé školy MŠ Mozaika Jihlava jsou součástí projektu „Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, který je realizován pod záštitou MŠMT a podporován svazem měst a obcí ČR .

„Rozvoj technického myšlení předškolních dětí prožitkem“

Datum: 10. 4. 2018

V rámci podpory udržitelného rozvoje klíčové aktivity „Moderní výukové metody ve vzdělávání pedagogů MŠ“ grantového projektu „Mozaika inspirací v MŠ“ se uskutečnil dne 4. 4. 2017 v MŠ Mahenova 3, Jihlava seminář pod názvem „Rozvoj technického myšlení předškolních dětí prožitkem“.

Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi

Datum: 20. 11. 2017

Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi

ZDRAVÉ ODPOLEDNE

Datum: 27. 3. 2017

Pod tímto názvem se uskutečnila 16. 3. 2017 ve školce MŠ Mozaiky Studánce v Antonínově Dole zajímavá akce. Společné setkání rodičů, dětí a učitelek se proměnilo ve workshop – dílnu dobrých zdravých nápadů.

Poznej, měj rád, chraň.

Datum: 6. 12. 2016

Celkem 28 pedagogů z celého kraje Vysočina se sešlo ve dnech 18. 10. 2016 a 20. 10. 2016 v MŠ Sedmikráska, Jihlava na semináři s názvem EVVO v mateřské škole: Poznej, měj rád, chraň.

Rozvoj technického myšlení předškolních dětí prožitkem.

Datum: 3. 12. 2016

Grantového projektu „Mozaika inspirací v MŠ“ se uskutečnil ve dnech 1. 3. 2016 a 15. 3. 2016 v MŠ Sedmikráska, Březinova 114, Jihlava seminář „Rozvoj technického myšlení předškolních dětí prožitkem“ pod názvem ,,Kočkoviny“.

Grantový projekt Mozaika nových inspirací pro pedagogy mateřské školy

Datum: 2. 12. 2016

Grantový projekt Mozaika nových inspirací pro pedagogy mateřské školy

„Angličtina pro předškoláky“

Seminář 11. 5. 2016 „Angličtina pro předškoláky“

Datum: 1. 12. 2016

Ve středu 11 .5. 2016 se v MŠ Sedmikráska, Březinova 114, Jihlava uskutečnil seminář pro předškolní pedagogy „Angličtina pro předškoláky“.

ICT v mateřské škole – další vzdělávání pedagogů.

Datum: 30. 11. 2016

V rámci udržitelnosti grantového projektu „Mozaika inspirací v MŠ“ se v učebně na ředitelství a v MŠ Březinova 113 „Duběnka“ uskutečnil 22.10. 2015 seminář „ICT v mateřské škole“.

Příručky grantového projektu Mozaika nových inspirací pro pedagogy mateřské školy.

Datum: 10. 11. 2016

V rámci grantového projektu ,,Mozaika nových inspirací pro pedagogy mateřské školy“, který byl spolufinancován z ESF a rozpočtu České republiky, vydala MŠ Mozaika Jihlava tři metodické příručky, jež vznikly na základě získaných poznatků z praktických seminářů grantu a zkušeností pedagogů z praxe.

„Rozvoj technického myšlení předškolních dětí prožitkem“

Datum: 5. 11. 2016

V rámci podpory udržitelného rozvoje klíčové aktivity „Moderní výukové metody ve vzdělávání pedagogů MŠ“ grantového projektu „Mozaika inspirací v MŠ“ se uskutečnil 22.4. 2015 v MŠ Mahenova 3, Jihlava seminář pod názvem „Rozvoj technického myšlení předškolních dětí prožitkem“.

Projektování EVVO do ŠVP PV

Datum: 1. 11. 2016

V rámci podpory udržitelného rozvoje klíčové aktivity „Projektování EVVO do ŠVP PV“ grantového projektu „Mozaika inspirací v MŠ“ se uskutečnil 18. 11. 2014 v MŠ Sedmikráska, Březinova 114, Jihlava seminář pod názvem „Zima v přírodě“.

rozvoj_kompetenci

Prohlubování a rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků MŠ.

Datum: 12. 10. 2016

Dne 23. 6. 2014 proběhla úvodní konference k novému projektu ve vzdělávání, který volně navazuje na grantový projekt MŠ Mozaika Jihlava ,,Mozaika nových inspirací pro pedagogy mateřské školy“.

„Pojďte do školky“

Datum: 11. 10. 2016

V rámci projektu ,,Pojďte do školky“, který je pořádán ve spolupráci s organizací „Člověk v tísni“, navštívilo devět děti z předškolního klubu Klubíčko Oblastní charity Jihlava mateřskou školku Mahenova 3. Děti si společně prožily pohádkou “O pyšném netopýrovi“, kterou vedla p. učitelka Helena Klein

Konference k metodě Persona Dolls.

Datum: 10. 10. 2016

Respektovat rozmanitost, bránit se vyčleňování pomocí Persona Dolls© byl název odborné konference, která se uskutečnila dne 21. února 2014 v Berlíně.