Distanční výuka

Zde máte tipy na další náměty:

Úkoly pro předškoláky

Milé děti z Kostiček, Pastelek a ostatní, kteří máte zájem!

Každé úterý na těchto stránkách budete nacházet tematické náměty k jarnímu období k vaší práci s rodiči doma. Vypracované úkoly si, prosím, uschovávejte a po návratu k běžné docházce do MŠ nám je přinesete. Budeme se na ně těšit a společně si o nich povyprávíme. Pokud budete mít nějaký problém při řešení úkolu, neváhejte se nám ozvat přes email. Práce založíme do vašich portfolií. Zadané úkoly můžete samozřejmě plnit i vy, mladší děti, ve chvílích, kdy vám pobyt doma bude už dlouhý.

Vážení rodiče!

Naleznete zde úkoly pro předškoláky a dále i několik tipů, jak u předškolních dětí rozvíjet jednotlivé oblasti (řeč, sluch, jemnou motoriku atd.). Některé úkoly budou pro děti povinné, jiné můžete vypracovávat dle časových možností. Prosíme o zapsání datumu k jednotlivým pracovním listům. Děkujeme za spolupráci.