Zaměření vzdělávání

„ZLATÁ BRÁNA OTEVŘENÁ“

• Školka respektující individualitu = jedinečnost dítěte / Individualizované a všestranné vzdělávání.
  • Školka blízká přírodě = výchova a osvěta k ekologickému cítění a chování, ochrana přírody, péče o vyvýšené záhony, oslava ekodnů a lidových tradic, polytechnika, tvořivá hra / Projekt Ekohlásek.
  • Školka pokládající základy z anglického a německého jazyka.
  • Školka vstřícná k potřebám dětí i rodičů / dílny a akce ve spolupráci s rodiči, vyrovnávání šancí dětí se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Školka podporující zdravý životní styl / Projekt Veselé pískání na zobcovou flétnu a Jóga pro nejmenší, vycházky do přírody, cvičení ve vlastní tělocvičně, plavání.
  • Školka s komplexní podporou kvalitního školního stravování a vzdělávání o jídle, podpora místních dodavatelů, sezónní suroviny. Škola nadále pokračuje v nastoleném trendu v projektu Zdravá pětka.
  • Školka připravující děti na bezproblémový vstup do základní školy / Projekt Metoda dobrého startu.

V případě potřeby zajišťujeme distanční vzdělávání předškolních dětí.

LOGO_Rakousko_Ceska_Republika

logo-Učíme-se-venku