O nás

Mateřskou školu Mozaika Jihlava tvoří 17 samostatných pracovišť (míst poskytovaného vzdělávání) umístěných v různých lokalitách města Jihlavy. Jednotlivá pracoviště MŠ Mozaiky si podle svých místních podmínek zachovávají svoji specifickou profilaci a autonomii. Jsou to jednotlivé kamínky „Mozaiky“, které spolu profesně spolupracují a sdílí své zkušenosti.

Odborný ekonomický, mzdový a personální servis pro všechna pracoviště zajišťuje ekonomické centrum v sídle školy Březinova 114.

Škola má 57 tříd, vzdělává se zde 1300 dětí

Pracoviště Seifertova „Jeslenka“ je určeno pro vzdělávání dětí od dvou do tří let.  Součástí „Jeslenky“ je jedno oddělení péče o děti ve věku jednoho až dvou let.

Součástí školy je 11 školních jídelen a 6 výdejen stravy. Školní jídelna pracoviště Březinova 113 „Duběnka“ poskytuje dietní stravování s omezením lepku.

Všechna pracoviště MŠ Mozaika mají moderní vybavení budov, školních zahrad, hraček i didaktických pomůcek.

Škola je zapojena do několika projektů (finanční zdroje z EU), které podněcují pedagogy k rozvoji profesních dovedností, přispívají ke zlepšení podmínek pro děti i rodiče - např. „Šablony I OP JAK, MAP – příprava dětí na vstup do ZŠ, „Dobrý začátek“ – podpora sociálních a emočních dovedností u dětí, Erasmus - zahraniční stáže atd.

Držitel poděkování hejtmana

MŠ Mozaika dostala poděkování od hejtmana Kraje Vysočina za přínos v oblasti společenské odpovědnosti.
Poděkování od hejtmana Kraje Vysočina (357.1 kB)