Provozní řád

• Budova mateřské školy se otevírá denně v 6.00 hodin. Ranní scházení dětí ze všech tříd od 6.00 do 6.30 hodin a odpolední rozcházení dětí od 15.45 do 16.30 hodin je zajištěno vždy v jedné třídě dle rozpisu na nástěnce na hlavních dveří MŠ.
  • Budova školy je z bezpečnostních důvodů po celou dobu provozu uzamčena, rodiče zvoní na zvonek příslušné třídy a ohlásí se učitelce jménem.

Odhlašování

• Odhlašování stravy den předem do 12.30 hodin ve školní jídelně a v pondělí je možné stravu odhlásit.
  • V případě náhlého onemocnění dítěte, dítě rodič omluví telefonicky hned ráno paní učitelce nebo v kuchyni MŠ.
  • První den nepřítomnosti dítěte v případě náhlého onemocnění si rodiče mohou neodhlášenou stravu vyzvednout v kuchyni od 11.00 do 11.30 hodin a to pouze do jídlonosiče.

Úplata za předškolní vzdělávání

• Měsíční výše úplaty za předškolní vzdělávání 600,- Kč (od 1. 9. 2022).

Průběh dne v MŠ

Optimální doba příchodu dětí je stanovena do 8.30 (jinou dobu lze osobně dohodnout s učitelkou v dané třídě).

• 08.00 – 08.30 – průběžné podávání svačiny
  • 06.00 – 09.30 – činnosti dle vlastního výběru a volby, nenásilná forma řízené činnosti, pohybové aktivity
  • 09.30 – 11.30 – pobyt venku
  • 11:30 – 12:00 – oběd