vseckykytky

Ten, kdo nás má rád, povídaly květiny,

nemusí se bát, to je člověk nevinný.

A ten, kdo miluje stromy, kdo jim větve neulomí,

kdo se tolik pokoří, že i s ptáčky hovoří,

kdo se v trávě na paloučku, u zvonečku modrého,

vyhne nejmenšímu broučku, ten je srdce dobrého.

Zveme Vás na virtuální prohlídku naší školky

Naše desatero

1. K dítěti přistupujeme individuálně a citlivě. Zajišťujeme adaptační program.
  2. Vytváříme radostnou a přátelskou atmosféru ve škole – pro děti, rodiče i personál.
  3. Společně s rodiči působíme jednotně na dítě, jeho výchovu a vzdělávání, vzájemně si důvěřujeme.
  4. V dětech rozvíjíme citlivost pro vzájemnou pomoc a podporu, toleranci, ohleduplnost a zdvořilost.
  5. Rozvíjíme dětskou osobnost. Děti mají možnost si vybírat činnosti podle svých potřeb a zájmů.
  6. Empatickou komunikací podporujeme aktivní spoluúčast a samostatné rozhodování dítěte.
  7. Podporujeme nadání a talent dítěte. Zvýšenou péči věnujeme dětem s odkladem školní docházky a dětem se speciálními vzdělávacími potřebami.
  8. Zajišťujeme dětem pestrou vzdělávací nabídku a podnětné prostředí. Nabízíme moderní vybavení.
  9. Využíváme školní zahradu a bezprostřední blízkost okolní přírody v maximální míře, učíme se venku.
  10. Motivujeme děti k učení formou prožitkového učení a vlastní zkušenosti.

logo školka bez radonu